Sumarizace úlovků za rok 2021

Každý rybář má povolenku k rybolovu odevzdat zpět do 15. ledna následujícího roku. Za rok 2021 vydala naše rybářská organizace 255 celosvazových povolenek (215 celoroční, 15 ZTP a mládež, 20 děti, 4 pstruhové celoroční a 1 pstruhová děti). Do  25.1. t.r. se nám nevrátilo 12 ks povolenek (4,7 %).  Dále jsme vydali 162 ks územních povolenek (120 celoroční, 1 třídenní, 22 ks mládež a ZTP, 7 děti, 11 místní, 1 pstruhová roční). Z uvedeného množství se nevrátilo 8 ks (4,9 %). Rybáře, kteří neodevzdali povolenky jsme kontaktovali a urgovali vrácení. Pokud tito rybáři nevrátí do pátku 28.1.2021 povolenky budeme to kvalifikovat jako neplnění členských povinností a v příštím roce zaplatí poplatek 500,- Kč.  Nyní nastává nejsložitější období, kdy musíme uvedené povolenky zpracovat na počítači. Úroveň vyplněných úlovkových listů od členů je někdy „tragická“. Někteří členové se ani „neobtěžovali“ zpracovat sumář na rubu. Hospodář p. Libor Exner a člen výboru p. Lukáš Kučera tak mají v těchto dnech práce „nad hlavu“ a kromě vydávání nových povolenek musí doplňovat údaje za nepořádné rybáře.

sumarizace